Strudel & Friends o nás

JAK TO ZAČALO..

Kosmetický průmysl s produkty “Clean Beauty” je v posledních letech na roztrhání, ale doposud nikdo nemyslel na naše chlupaté čtyřnohé společníky. Až se v našich hlavách zrodil nápad vyvinout kosmetiku pro psy z přírodních surovin spojující funkčnost i estetiku v jednom balení.

Nositelem názvu značky a tváří produktu je anglický kokršpaněl procházející se v lesklém kožíšku a slyšící na jméno Štrúdlík. Jak už ale název napovídá, šampon STRUDEL & FRIENDS vznikl nejen pro něj, ale i pro všechny psí kamarády všech typů srsti.

KOUPIT

Uvědomujeme si, že ne všichni pejsci mají štěstí narodit se do milujících rodin. Proto jsme se rozhodli podpořit projekt v Bukovince, kde sídlí psí hospic „Dejte nám šanci”.

Psí hospic je ve své podobě u nás ojedinělým projektem. Poskytuje přechodný či trvalý domov psům starým, týraným či handicapovaným, opuštěným a vyhozeným z množíren. Je místem, kde mohou pejsci důstojně a s veškerou péčí dožít své dny.

Strudel & Friends kokršpaněl Štrúdlík

Co ho odlišuje od klasických útulků je, že pejsci zde nežijí v kotcích, ale společně s rodinou v domě s neustálou péčí, pohodlím a láskou.
Péče o ně se ale neobejde bez finanční pomoci a podpory. Z každého Vámi zakoupeného šamponu proto věnujeme 5% výtěžku na jeho provoz.

Dejte nám šanci