JAK TO ZAČALO...

Dvojice přátel podnikatelka Blanka Crháková a parfumér Jakub Hiermann trávili v době covidu s kokršpanělem Štrúdlem mnoho času na procházkách, a tak přirozeně došlo i na téma péče o psí srst.

strudel&friends | Blanka a Štrúdel

Vzhledem k tomu, že trh s clean beauty pro lidi zažíval extrémní boom, zrodil se nápad vyrobit produkt ve stejné kvalitě i pro pejsky.

Přesně takový produkt totiž na československém trhu chyběl - 100% přírodní šampon, vhodný pro všechny typy plemen včetně pejsků s citlivou kůží, kteří potřebují extra jemnou, šetrnou a vyživující péči, a který zároveň příjemně voní po mátě a citronové trávě.

Šampon je dokonce vyvinut speciálně pro PH psí kůže.

Vývoj šamponu trval skoro rok, ale nakonec se podařilo spojením sil vytvořit produkt, který nemá na trhu kosmetiky pro domácí mazlíčky obdoby. Nic by ale nevzniklo bez Štrúdla, jehož šampon už je známý i ve světě a značka vymýšlí další novinky pro tento rok!

SNAŽÍME SE POMÁHAT.

Věnujeme 5% výtěžku z prodeje psímu hospicu Dejte nám šanci, kteří se starají o staré, týrané a handicapované pejsky.

Psí hospic je ve své podobě u nás ojedinělým projektem. Poskytuje přechodný či trvalý domov psům starým, týraným či handicapovaným, opuštěným a vyhozeným z množíren. Je místem, kde mohou pejsci důstojně a s veškerou péčí dožít své dny.

strudel&friends | O nás

Co ho odlišuje od klasických útulků je, že pejsci zde nežijí v kotcích, ale společně s rodinou v domě s neustálou péčí, pohodlím a láskou.
Péče o ně se ale neobejde bez finanční pomoci a podpory. Z každého Vámi zakoupeného šamponu proto věnujeme 5% výtěžku na jeho provoz.

PODPOŘTE NÁS